1.1 KULLANIM AMACI

Pellevé™ S5'in kullanım amacı:

1.1.1 Kesme: horlama, submukozal damak küçültme, geleneksel uvulopalatoplasti (RAUP), etkin hemoraji kontrollü miringotomi, epistaksis tedavisi, türbinat küçültme, cilt insizyonları, biyopsi, kistler, apseler, tümörler, kozmetik onarımlar, cilt flepleri oluşturma, cilt çıkıntıları ve blefaroplasti.

1.1.2 Kesme ve koagülasyon karışımı: horlama, submukozal damak küçültme, geleneksel uvulopalatoplasti (RAUP), etkin hemoraji kontrollü miringotomi, epistaksis tedavisi, türbinat küçültme, cilt çıkıntıları, papillom keloidleri, keratoz, siğiller, bazal hücreli karsinom, nevüsler, fistüller, epiteliyoma, kozmetik onarımlar, kistler, apseler ve cilt flepleri oluşturma.

1.1.3 Hemostaz: kanama kontrolü, epilasyon, telanjektazi.

1.1.4 Fulgurasyon: bazal hücreli karsinom, papillom, kist imhası, tümörler, siğiller, hemostaz.

1.1.5 Bipolar: çok hassas koagülasyon, herhangi bir alanda (ıslak veya kuru) çok hassas hemostaz, horlama, submukozal damar küçültme, geleneksel uvulopalatoplasti (RAUP), etkin hemoraji kontrollü miringotomi, epistaksis tedavisi ve türbinat küçültme.

1.1.6 ABD: Hafif ila orta derecede yüz kırışıklıkları ve cilt fenotipleri I - IV'e ait çizgilerin ablatif olmayan tedavisi.

1.1.6 Uluslararası: Hafif ila orta derecede kırışıklıklar ve çizgilerin ablatif olmayan tedavisi.